Nil Endüstriyel İzmir ve Manisa bölgesinde Empero özel servisi ve bayisidir.

Cafe,Restoran,Otel,Catering ve yurt gibi yerlerde kullanılan;Soğutucu Dolap
Buz makinesi,Bulaşık makineleri,Sebze doğrayıcı ve yıkayıcı makineleri,
Mikser,Konveksiyonlu fırın ve Patisserie fırın,Soğuk hava depoları ve kahve makinalarının

Satış-Servis-Yedek parça tedariğinde sizlere 7/24 destek vermektedir.

Yedek parça,Bakım onarım ve Satış işlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Nil Endüstriyel Olarak Empero Servislerimiz :

  • Empero Ürün Tedariği
  • Empero Arıza Tespit Servisi
  • Empero Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
  • Empero Buzdolabı Servisi İzmir
  • Empero Fırın Servisi İzmir
  • Empero Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
  • Empero Bulaşık Makinesi Bakım
  • Empero Bulaşık Makinesi Onarım
  • Empero Yetkili Servisi İzmir
  • Empero Yedek Parça İzmir

Empero endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarının servisini yılların tecrübesiyle alanında uzman Nil Teknik servis ekibi yapmaktadır. Başta İzmir olmak üzere Manisa’da da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan firmamız Nil Endüstriyel, Empero’nun yani endüstriyel mutfak malzemeleri üreten firmanın servis hizmetini sunmaktadır.

Servis sunulan ürün kategorilerimiz ana mutfak ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, soğuk üniteler, nötr üniteler, bar-çay-pastane ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, taşıma ekipmanları, açık büfe ve servis üniteleri şeklindedir.

Empero Endüstriyel Ekipmanlar olarak endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Firma tarafından üretilen ekipmanların da servis desteğini biz, Nil Endüstriyel olarak sunuyoruz ve böylelikle İzmir’de mutfak sektöründe önemli bir yer edinmiş durumdayız.

Endüstriyel mutfak aletleri kimi zaman firmanıza özel, bazı standartlar dışında iş yerinize yönelik olarak da üretilebildiğinden dolayı bazı teknik detaylar, özellikler ve aksamlar farklılık göstermektedir. Benzer durumlardan dolayı da söz konusu ürünlerin zaman zaman arıza çıkarması, daha fazla bakıma ihtiyaç duyması gibi durumlar da gerçekleşebilir.

Nil Endüstriyel olarak bizler ise İzmir’de tercih ettiğiniz Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ürünlerinize hizmet vermekteyiz. Her türlü elektronik arıza, fiziksel hasarlar ya da herhangi bir farklı kusur durumunda sizlere teknik servis desteği sağlamaktayız.

Yıllardır süregelen hizmetimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere sunarız ve memnuniyetinizi sağlayarak günden güne kendimizi daha çok geliştirmekteyiz.

Sizler de İzmir’de Empero firmasının ürünlerini kullanıyorsanız olası her durumda bizlere ulaşabilir ve gerekli onarım, tamir hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Eminiz ki tercih edilen ürünler sanayi tipi ve ticari amaçlı olduğu için sizler de iş yerlerinizde ticari amaçla kullanmaktasınız. Dolayısı ile bir iş sürecinin sarkmaması, aksamaması için bizlere ulaşmak için tek sorun arıza durumu olmamalıdır. Düzenli aralıklarla bakım yapmak, ürünlerinizi kontrol ettirmek sizi ve ticari iş yükünüzü hafifletecektir.