Nil Endüstriyel İzmir ve Manisa bölgesinde Fagor özel servisi ve bayisidir.

Cafe,Restoran,Otel,Catering ve yurt gibi yerlerde kullanılan;Soğutucu Dolap
Buz makinesi,Bulaşık makineleri,Sebze doğrayıcı ve yıkayıcı makineleri,
Mikser,Konveksiyonlu fırın ve Patisserie fırın,Soğuk hava depoları ve kahve
makinalarının Satış-Servis-Yedek parça tedariğinde sizlere 7/24 destek vermektedir.

Yedek parça,Bakım onarım ve Satış işlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

.

Nil Endüstriyel Olarak Fagor Servislerimiz :

  • Fagor Arıza Tespit Servisi
  • Fagor Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
  • Fagor Buzdolabı Servisi İzmir
  • Fagor Fırın Servisi İzmir
  • Fagor Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
  • Fagor Bulaşık Makinesi Bakım
  • Fagor Bulaşık Makinesi Onarım
  • Fagor Yetkili Servisi İzmir
  • Fagor Yedek Parça İzmir

Fagor endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarının servisini yılların tecrübesiyle alanında uzman Nil Teknik servis ekibi yapmaktadır. Başta İzmir olmak üzere Manisa’da da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan firmamız Nil Endüstriyel, Empero’nun yani endüstriyel mutfak malzemeleri üreten firmanın servis hizmetini sunmaktadır.

Servis sunulan ürün kategorilerimiz ana mutfak ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, soğuk üniteler, nötr üniteler, bar-çay-pastane ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, taşıma ekipmanları, açık büfe ve servis üniteleri şeklindedir.

Fagor Endüstriyel Ekipmanlar olarak endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Firma tarafından üretilen ekipmanların da servis desteğini biz, Nil Endüstriyel olarak sunuyoruz ve böylelikle İzmir’de mutfak sektöründe önemli bir yer edinmiş durumdayız.

Endüstriyel mutfak aletleri kimi zaman firmanıza özel, bazı standartlar dışında iş yerinize yönelik olarak da üretilebildiğinden dolayı bazı teknik detaylar, özellikler ve aksamlar farklılık göstermektedir. Benzer durumlardan dolayı da söz konusu ürünlerin zaman zaman arıza çıkarması, daha fazla bakıma ihtiyaç duyması gibi durumlar da gerçekleşebilir.

Nil Endüstriyel olarak bizler ise İzmir’de tercih ettiğiniz Fagor Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ürünlerinize hizmet vermekteyiz. Her türlü elektronik arıza, fiziksel hasarlar ya da herhangi bir farklı kusur durumunda sizlere teknik servis desteği sağlamaktayız.

Yıllardır süregelen hizmetimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere sunarız ve memnuniyetinizi sağlayarak günden güne kendimizi daha çok geliştirmekteyiz.

Sizler de İzmir’de Fagor firmasının ürünlerini kullanıyorsanız olası her durumda bizlere ulaşabilir ve gerekli onarım, tamir hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Eminiz ki tercih edilen ürünler sanayi tipi ve ticari amaçlı olduğu için sizler de iş yerlerinizde ticari amaçla kullanmaktasınız. Dolayısı ile bir iş sürecinin sarkmaması, aksamaması için bizlere ulaşmak için tek sorun arıza durumu olmamalıdır. Düzenli aralıklarla bakım yapmak, ürünlerinizi kontrol ettirmek sizi ve ticari iş yükünüzü hafifletecektir.

Nil Endüstriyel sizlere bir telefon kadar yakın. İletişim sekmesine tıklayarak ya da doğrudan “Servis İçin” yazısıyla belirtilen ilgili numaraya tıklayarak doğrudan bizlere ulaşabilir ve tamir, bakım, onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.