Nil Endüstriyel, Öztiryakiler yetkili servisi ve bayisidir. Cafe, restoran, otel ve yurt gibi yerlerde kullanılan endüstriyel tipi çamaşırhane ve mutfak ekipmanlarının parçalarının arızalanması ve bakım ihtiyaçları için de Nil Endüstriyel size destek vermektedir.

Öztiryakiler Yetkili Servisi olarak verdiğimiz bakım onarım ve servis hizmetlerinde kalite garantisi veriyoruz.

Hem yedek parça hem de bakım onarım işleri için Öztiryakiler İzmir Servisi Nil Endüstriyel’dir.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan firmamız Nil Endüstriyel, Öztiryakiler’in yani endüstriyel mutfak malzemeleri üreten firmanın servis hizmetini sunmaktadır.

Servis sunulan ürün kategorilerimiz ana mutfak ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, soğuk üniteler, nötr üniteler, bar-çay-pastane ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, taşıma ekipmanları, açık büfe ve servis üniteleri şeklindedir.

Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanlar olarak endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Firma tarafından üretilen ekipmanların da servis desteğini biz, Nil Endüstriyel olarak sunuyoruz ve böylelikle İzmir’de mutfak sektöründe önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Endüstriyel mutfak aletleri kimi zaman firmanıza özel, bazı standartlar dışında iş yerinize yönelik olarak da üretilebildiğinden dolayı bazı teknik detaylar, özellikler ve aksamlar farklılık elbet göstermektedir. Benzer durumlardan dolayı da söz konusu ürünlerin zaman zaman arıza çıkarması, daha fazla bakıma ihtiyaç duyması gibi durumlar da gerçekleşebilir.

Nil Endüstriyel olarak bizler ise İzmir’de tercih ettiğiniz Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ürünlerinize hizmet vermekteyiz. Her türlü elektronik arıza, fiziksel hasarlar ya da herhangi bir farklı kusur durumunda sizlere teknik servis desteği sağlamaktayız.

Yıllardır süregelen hizmetimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere sunarız ve memnuniyetinizi sağlayarak günden güne kendimizi daha çok geliştirmekteyiz.

Sizler de İzmir’de Öztiryakiler firmasının ürünlerini kullanıyorsanız olası her durumda bizlere ulaşabilir ve gerekli onarım, tamir hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Eminiz ki tercih edilen ürünler sanayi tipi ve ticari amaçlı olduğu için sizler de iş yerlerinizde ticari amaçla kullanmaktasınız. Dolayısı ile bir iş sürecinin sarkmaması, aksamaması için bizlere ulaşmak için tek sorun arıza durumu olmamalıdır. Düzenli aralıklarla bakım yapmak, ürünlerinizi kontrol ettirmek sizi ve ticari iş yükünüzü hafifletecektir.

Nil Endüstriyel sizlere bir telefon kadar yakın. İletişim sekmesine tıklayarak ya da doğrudan “Servis İçin” yazısıyla belirtilen ilgili numaraya tıklayarak doğrudan bizlere ulaşabilir ve tamir, bakım, onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nil Endüstriyel Olarak Öztiryakiler Endsütriyel Servislerimiz :

 • Öztiryakiler Ürün Tedariği
 • Öztiryakiler Ekipmanlarının Arıza Tespit Servisi
 • Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
 • Öztiryakiler Buzdolabı Servisi İzmir
 • Öztiryakiler Fırın Servisi İzmir
 • Öztiryakiler Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
 • Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Bakımı
 • Öztiryakiler Endüstriyel Servis Ve Onarım
 • Öztiryakiler Yetkili Servisi İzmir
 • Öztiryakiler Yedek Parça İzmir
 • Öztiryakiler Servisi Manisa

Öztiryakiler endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarının servisini yılların tecrübesiyle alanında uzman Nil Teknik servis ekibi yapmaktadır. Başta İzmir olmak üzere Manisa’da da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İzmir Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanlar

İzmir Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanlar olarak endüstriyel mutfak sektöründe iç piyasada lider durumdadır. Yurt dışı pazarda ise 100’ü aşkın ülkede yetkili servisleri ile hizmet vermekte olup adını çokça andıran kalitenin adresi İzmir içinde otel, restoran ve kafeler başta olmak üzere pastane gibi işletmelerin mutfaklarının projelendirilmesi, kurulması, eğitim verilmesi ve işletme açılışına kadar tüm süreçlerin planlamasını, üretimini ve servis desteğini sağlamaktadır.

İzmir halkını mutfak yönünde destekleyip genç girişimlerin de yanlarında bulunmasıyla öne çıkan Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanlar ailesi olarak ürettiğimiz ekipmanlarla birlikte servis desteği sunmamızla birlikte mutfak sektörüne önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanlar ailesi olarak kendi alanlarımızda bir numaraya yükseldik. Gerek müşteri memnuniyeti gerek malzeme kalitesi olsun çalıştığımız kaliteli ekip arkadaşlarımızla kendimizi ön sıraya taşımayla kalmayıp liderliği korumaktayız. Adımızı gerek yurt içi gerek yurt dışı piyasasında büyük ölçüde andırmayı başarabildik. İzmir halkına yardımcı olmaktan çekinmeyen, müşteri memnuniyetini hizmetinin en ön safhasına koyan, mutfak konusunda gerçek deneyim sahibi olanlarla yeni başlayanlara yol gösteren Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanları olarak mutfak malzemeleri konusunda kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Kendinizi güvende hissetmek ve aldığınız ürünlerde yapılan harcamanın hakkını alıp, kaliteli malzemeler kullanmak istiyorsanız sizler için buradayız. Malzemelerimiz son derece kaliteli olup ayrıca ulusal ve ihracat pazarında geçerli olacak 2000’i aşkın ürün ve ürün grubu için sertifika sahibi olmakta bize gurur veriyor. Kendinizi bu konuda profesyonellerin eline bırakmaktan çekinmeyin.

Bize başvurduktan ve hizmetlerimizden, ürünlerimizden yararlandıktan sonra aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacağından emin olun. Çünkü ürünlerimiz garantili olup oluşabilecek herhangi bir kötü durumda kırılma, çatlama, çizilme gibi durumlarda hızlı bir şekilde yardımcı olup onarma işlemi gerçekleşiyorsa onarma gerçekleşmiyorsa değişimini yapabilmekteyiz. Müşteri kalitesinde bir numara olup kaliteli malzemelerimizin arkasındayız. Bizi tercih etme sebebiniz İzmir içerinde müşteri memnuniyeti ve malzeme kalitesi olarak adımızın çokça anılması ve ürünlerimizin kendilerini ispatlamasından kaynaklı olacaktır. Çünkü bu işe yıllarını veren bir İzmir Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanları ailesi olarak ürünlerimizi yüzde yüz paslanmaz çelikten yapıp hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca her türlü projede en ince ayrıntıya kadar programa koyma hizmetimiz yeni girişimcilere yardımcı olmamız da kalitemizden kaynaklanmaktadır.

Öztiryakiler Endüstriyel Ekipmanları ailesi olarak endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda her türlü hizmete kapımızı İzmir halkına açmış bulunmaktayız. Sizlere her zaman kusursuz hizmet vermekten gurur duyarız.